AS82 napisał(a):

dobrze ze wkleiles jeszcze taki : Drozd, Arapaho,wislak68 czy martin6 mogliby na nich zaglosować a takto bedą wiedzieć
|
Cóż, znając Twoją percepcję i tak nie zrozumiesz dlaczego wkleiłem te nazwiska
http://wpolityce.pl/artykuly/28409-n...o-nie-widzieli