Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16950
Stary 12.05.2012, 13:52
AS82 napisał(a):Wyświetl post
dobrze ze wkleiles jeszcze taki : Drozd, Arapaho,wislak68 czy martin6 mogliby na nich zaglosować a takto bedą wiedzieć
Cóż, znając Twoją percepcję i tak nie zrozumiesz dlaczego wkleiłem te nazwiska

http://wpolityce.pl/artykuly/28409-n...o-nie-widzieli
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 12.05.2012 o godz. 13:54.