Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16946
Stary 12.05.2012, 13:01
Za 3,5 roku może dojść do wymiany świń przy korycie , do opozycji pójdą świnie które siedzą przy korycie od 2007 ,zajmą ich miejsce świnie z opozycji ,które były przy korycie w latach 2005-2007 ,wiwat demokracja !