Emj10, Kiedy będzie w końcu ten raport z budowy dróg?
Założyliśmy się z wislakiem68 o to czy przerwą pracę z powodu braku środków na 74 odcinkach z tej listy:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=11360
Czy tak trudno napisać, które odcinki już oddano, które są dalej w budowie, a które nie zostaną zbudowane, bo nie ma pieniędzy?
pozdrawiam