Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13523
Stary 12.05.2012, 12:24
Piech 500tys (za rok kończy mu się kontrakt)
Kupisz 600tys
Teodorczyk free
Głowacki
Diaz
nowy kontrakt dla Małeckiego
Gajos
Oleksy
Wszołek

i jakiś dobry środkowy pomocnik (najlepiej z zagranicy)
sprzedaż Chavez Jovanic Melikson

Skład:
Pareiko- Jovanovic Głowacki(Czekaj/Uryga) Diaz (Bunoza) Oleksy - Wilk (Sobol) Garguła (nowy pomocnik)- Kupisz (Kirm) Małecki (Iliev, Wszołek)- Genkov Piech (Teodorczyk)


obcięcie kontraktu Gargule i Boguskiemu
moim zdaniem jak najbardziej drużyna z szansą na Mistrza
po sprzedaży Meliksona za dobrą cenę na pewno by starczyło
małe ryzyko, że coś nie wypali, trochę świeżości (Oleksy, Gajos, nowy pomocnik, Teodorczyk, Wszołek) z szansą na wypromowanie
moim zdaniem optymalne rozwiązania
jeżeli Paweł rozwiąże kontrakt to jeszcze on
jak najbardziej realne i nie trzeba szaleć
cała sztuka w zasadzie polegałaby na znalezieniu dobrego przyszłościowego środkowego pomocnika z dużym potencjałem
czasami oczywiste rozwiązania są najlepsze, szczególnie kiedy nie możemy zbytnio ryzykować

niech każdy zarabia średnio 200tys euro (maksymalnie pewnie tyle by wyszło) to daje pensje maksymalnie 16 milionów
kompletna drużyna i zdrowa konkurencja
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 12.05.2012 o godz. 12:29.
Odpowiedz cytując