Wlasnie ogladam mecz J-League Gamba Osaka vs. Vegalta Sendai i dobrze prezentuje sie lewy obronca Gamby, Hiroki Fujiharu:
http://www.transfermarkt.de/de/hirok...er_179281.html
Bardzo dobrze wyszkolony technicznie (jak wszyscy Japonczycy), szybki i czesto wlacza sie do gry ofensywnej.