Cytat:
|
Umówmy się: cudów nie będzie. Nie z Bednarzem, Kapką i trójką "skautów", za to bez kasy. Mając wybór miedzy Diazem a kolejnym Bunozą lub Pajliciem mimo wszystko wolę Juniora. W sam raz na walkę o utrzymanie.
|
Oglądałeś kiedy kol wiek jakiś mecz polskiej ligi czy śledzisz wyniki na livescore ? Przyjechała do nas drużyna która miała przypieczętować mistrzostwo kraju ! Jedyne co robią to patrzą się co chwilę czy sędziego czy gwizdnie faul tak aby Mila mógł wrzucić na Celebana. Już nie chce mówić jak sklejana była nasza defensywa. Diaz to zawodnik wyróżniający się w polskiej lidze już nie wmawiaj że jest to zawodnik dla drużyny które walczą o utrzymanie.