AYALA napisał(a):

Powiem tyle chamstwo i chołota to cała Platforma. Jaka buta z nich wszystkich bije (na tym filmie był nie tylko Niesiołowski). Nie wiem czy oni są aż tak głupi, że tego nie są w stanie pojąć, że są osobami publicznymi, dostają pieniądze z naszych podatków, także Ewy Stankiewicz i każdy dziennikarz ma prawo ich filmować.
Niesiołowski już dawno przekroczył swoim zachowaniem wszystkie granice, ale rzucając się z pięściami na Kobietę pokazał że leczenie psychiatryczne to jedyne dla niego lekarstwo. Ciekaw jestem tylko czy któraś z TV tak chętnie pokazująca "agresywnych" starszych Ludzi z miesięcznic smoleńskich, pokaże teraz zachowanie tego osła.