Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21062
Stary 12.05.2012, 09:31
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Narzekacie jak stare baby. Cracovia już spadła i zielony stolik nic na to nie poradzi.
Jesteś tego taki pewien ?

Hilary Nowak, przewodniczący komisji licencyjnej napisał(a):
Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, to wnioski ŁKS, albo ŁKS i Cracovii, będą rozpatrywane łącznie z wnioskami beniaminków. Posiedzenie komisji w tej sprawie odbędzie się 14 czerwca. ŁKS i Cracovia nie muszą ponownie składać wniosków. Ich wnioski były rozpatrywane, ale nie przedstawialiśmy swojej decyzji. Powiem tylko tyle, że różnica między tymi klubami jest bardzo duża. Nietrudno się domyślić, że na korzyść pejsów.
Czyli implikując, Widzew nie dostanie licencji, to sąsiadka zostaje w ekstraklasie. Szczyt kurewstwa zostatnie osiągnięty po raz n-ty. Głupi był ten, kto myślał, że judaszowe srebrniki JF nie przemówią w tej kwestii, pan Hilary sobie dorobi do emeryturki.

Ostatnio edytowane przez fialo : 12.05.2012 o godz. 09:35.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując