Wydaje mi się że przede wszystkim Wisła ma lipną umowę ze sponsorem technicznym. Skoro są takie problemy gdy piłkarz daje koszulkę kibicom to ogólna liczba tego sprzętu od Adidasa jest stosunkowo niewielka. I pewnie tak samo jest przy sprzedaży koszulek dla kibiców ze Wisła otrzymuje tylko z tego jakiś marny procent przez to nie ma parcia ze strony klubu na koszulki z BG.
A co do sprzedaży zauważam ze z roku na rok coraz mniej osób jest na trybunach z nowymi koszulkami, nie licząc tych którzy mają koszulki od piłkarzy
