Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21057
Stary 11.05.2012, 23:21
Ten chwast nie jest do wyplewienia.

To jest jak rzep na ogonie -za h**ja go nie odczepisz

na nich nie ma sposobow ,zielony stolik juz dziala,Kafarski w tym wywiadzie nie bez powodów był taki wesolutki.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując