|
Oddalenie terminu płatności nie oznacza, że ktoś kwestionuje im prawo do tego wynagrodzenia. Chodzi tylko o to, że w danym momencie pracodawca nie może wypłacić im tej kwoty.
Jest to dość częsta praktyka u dłuzników mająych chwilowe problemy z wypłacalnością.
Ostatnio edytowane przez najm : 11.05.2012 o godz. 22:59.
|