|
łudzę się (mam nadzieje), że Widzew ma jednak jakieś plecy u leśnych dziadów z pzpn(r) i jednak "góra" nie pozwoli mu spaść. Z ŁKSem była trochę inna historia wcześniej, sytuacje obydwu klubów nieporównywalne, także wg mnie Widzew się odwoła i po ćmojach bojach, ale dostanie tą licencje.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|