gosc2332 napisał(a):

No nie zgodziłbym się bo niby w jaki ja sposób jestem zaślepiony ? Widzisz, nie ma żadnych "moich".
|
Tak? To dlaczego czepiasz się PiSu i Kaczyńskiego skoro od pięciu lat na nic nie mają wpływu? Bo wtedy jesteś inteligent? Dlaczego skoro nie ma żadnych "twoich" Twoje wypowiedzi to słowo w słowo teksty komuchów z nocnej zmiany? Tak przypadkowo? Co masz do chodzenia z flagami w rocznicę ważnych dla Polaków zdarzeń? Uważasz że kłamstwa władzy w sprawie katastrofy to standard światowy czy nie było żadnych kłamstw? Uważasz że 5 lat na wybudowanie 100 km autostrady to za krótko? itd.
Odpowiedz konkretnie to się okaże czy nie ma żadnych "Twoich".
