DeadOrAlive napisał(a):

WOS - wszechwiedzący ogólnokrajowi sku*wysyni. To tak po krótce. Nie wiem, jak z fizyką, bo mam kuzyna, który twierdzi, że była do napisania.
oby tylko progi na UEK były niskie -.-
|
Liczę na to samo.

Dzisiejszy WOS był... dziwny. Niektóre zadania proste, inne tak dziwnie sformułowane, że w pierwszym momencie nawet nie wiedziałam o co chodzi. Rewelacji się niestety nie spodziewam.