murray napisał(a):

To dziwne, że Wojciechowski sam mówi, że nie poleca ściągania obcokrajowców.
Poza tym wszystko wyrywasz z kontekstu. Wojciechowski rzucał pieniędzmi jak student po kieszonkowym, więc traktowanie go jako przykład mija się z celem.
|
Przykro mi ale jeżeli dla Ciebie fakty autentyczne i obiektywne (Do Polonii przychodzili zawodnicy którymi się wszystkie czołowe kluby w Polsce interesowały m.in. Sadolk, Sobiech czy Smolarek) - nazywasz wyrywaniem z kontekstu to dla mnie nie wnosisz do dyskusji żadnego najmniejszego wartego ustosunkowania się argumentu - trudno takim nazwać powoływanie się na słowa Wojciechowskiego, który jedno mówi rano drugie wieczorem. Na piłce trzeba się znać i mieć jakiekolwiek rozeznanie samemu a jak to czynił właściciel Polonii sterem i okrętem nie da się być. To jest właśnie przykład amatorszczyzny w polskiej piłce gdzie właściciele, działacze traktuje kluby jak swoje zabawki a nie poważne firmy. Diaz jedynie na środku obrony ewentualnie jako defensywny pomocnik tylko przy takim założeniu może zostać inna sprawa, że przeciętny klub z Belgii odpuszcza tego zawodnika a my z otwartymi rękoma go przyjmujemy - właśnie to nazywa się uwstecznianiem i brakiem rozwoju no ale cóż kasy nie ma to nic ale mają być zdaniem Cupiała wyniki to będzie je miał z tym, że Bednarz ich na stanowisku na pewno nie doczeka jak i obecny trener Probierz - taka smutna ale realna konstatacja obecnej sytuacji.