|
Przedłużenie wypożyczenia Diaza ? Raczej bym przytaknął na taki ruch ze strony łysego węża. Atuty: Jak na obcokrajowca potrafił się w Wiśle odnaleźć, nie odpuszcza, jest uniwersalnym zawodnikiem defensywnym: lewa obrona (słaby, ale wielu ich nie ma na rynku), środek obrony, defensywny pomocnik. Poza tym w Bruggi go nie widzą w kadrze nawet więc nie wywalimy na niego kasy. Podsumowując Diaz jest dla Wisły cennym zawodnikiem w obecnej sytuacji (finanse, słaba kadra, często wypadają nam z kadry obrońcy)
Magiera ? Heh, po pierwsze rzuty wolne, rożne to jego atut, mocno bite i co najważniejsze znajdujace cel (8 asyst, respect). Tylko dlaczego mam przeczucie, że padnie cena z kosmosu i na tym się sprawa zakończy ? Chociaż moze pójdą po rozum do głowy, w końcu to tylko obronca i ma już 27 lat
Ostatnio edytowane przez tofik : 11.05.2012 o godz. 20:21.
. .
|