Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Leh71
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik
Online
#
55315
11.05.2012, 18:28
Magiera to solidna defensywa, dobre stałe fragmenty gry-dobra wrzutka z rogów czy wolnych oraz całkiem dobry strzał. Na pewno jako lewy obrońca jest solidnym zawodnikiem.Jeden z lepszych w naszej lidze.
Leh71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Leh71
Znajdź inne posty napisane przez Leh71