Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
1310
11.05.2012, 17:41
Dyktator - chwilami można dosłownie paść ze śmiechu.
No i Borat tego samego komika.
I Bruno - choć mnie się mniej podobał.
arti