Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1310
Stary 11.05.2012, 17:41
Dyktator - chwilami można dosłownie paść ze śmiechu.
No i Borat tego samego komika.
I Bruno - choć mnie się mniej podobał.
Odpowiedz cytując