Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
transmisje
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Z Daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21048
Stary 11.05.2012, 17:29
Jeśli się nie mylę to teraz jest tak, że jeśli pierwszy klub nie dostanie licencji to gra kolejny(ŁKS), jeśli ŁKS również licencji nie uzyska to gra Cracovia a dopiero potem klub z 1 ligi.
Odpowiedz cytując