Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
transmisje
Member
Od: 05.2010
Skąd: Z Daleka
Offline
#
21048
11.05.2012, 17:29
Jeśli się nie mylę to teraz jest tak, że jeśli pierwszy klub nie dostanie licencji to gra kolejny(ŁKS), jeśli ŁKS również licencji nie uzyska to gra Cracovia a dopiero potem klub z 1 ligi.
transmisje
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do transmisje
Znajdź inne posty napisane przez transmisje