|
ale jak Widzew nie dostanie licencji, to spadną do 1. ligi, a na jego miejsce powinna wejść drużyna z miejsca 15. Tylko ze LKS jest na 15. miejscu, wiec jak i oni tej licencji nie dostana...
Oby nie. Oby zydki spadły albo przejęła ich Termalika.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|