Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21044
Stary 11.05.2012, 16:01
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Górnik licencje na bank dostanie-tylko sezon zaczną w Sosnowcu.
Gorzej z Widzewem,chociaż jak czytam to maja sie odwoływać,wiec szansa tez jest
Widzew miał problemy bo nie płacił. Dlatego puszcza wolno tych wszystkich piłkarzy. Myślę, że jak wykaże brak zaległości to dostanie. Gorzej, że to pastwisko-zwane przez omyłkę murawą-nie jest powodem by nie dać licencji.
Odpowiedz cytując