El'kabat napisał(a):

Górnik licencje na bank dostanie-tylko sezon zaczną w Sosnowcu.
Gorzej z Widzewem,chociaż jak czytam to maja sie odwoływać,wiec szansa tez jest
|
Widzew miał problemy bo nie płacił. Dlatego puszcza wolno tych wszystkich piłkarzy. Myślę, że jak wykaże brak zaległości to dostanie. Gorzej, że to pastwisko-zwane przez omyłkę murawą-nie jest powodem by nie dać licencji.