archi33 napisał(a):

|
Powiedz jak to możliwe ze ludzie poszli glosować na peło,jak przez 30 mc kraina płynęła mlekiem i miodem?
|
Dla mnie to proste: 30 miesięcy prasowej i telewizyjnej nagonki,
- kreowanie wizerunku ciemnogrodu w PiS,
- kreowanie wizerunku Kaczyńskich, którzy są zakałą Poslki i Europy
- kreowanie wizerunku zwolennika PiS jako mohera bez wykształcenia
- obrzucanie błotem i szyderstwa
- drwiny z wartości narodowych i patriotycznych
- kreowanie wizerunku nowoczesnego Polaka, jako tego, który wstydzi sie patriotyzmu
- kreowanie wizerunku nowoczesnego Polaka jako lewaka, który musi powiedzieć stop marszom niepodległości
Słowem,
mamy mediokrację. To media kształtują gusty i postawy, a raczej nieustannie wtłaczając ludziom jednostronne informacje-komentarze, zabijaja w nich chęć samodzielnego myślenia. Te media są odpowiedzialne za skłócanie ludzi, bo ludźmi kłócącymi się o bzdury łatwiej rządzić, bo bzdurami "przykrywa się medialnie" to, co jest istotne.
To media ksztaltują postawę leminga zadowolonego, że jest co żreć, a w TV leci Taniec z gwiazdami czy inne Xfactor. To media każą tym ludziom buntowac się kiedy z sytuacji zadowolonego konsumenta papki ktoś chce go wyrwać mówiąc mu o wartościach i ideach, o Polsce, o solidarności społecznej, o politycznej niezależności i patriotycznej dumie.
Tak więc ludzie poszli głosować na peło, bo ktoś im powiedział, że to trendy i nowocześnie i że będą mieli spokój i więcej papki w telewizji i nikt nie każe im samodzielnie myśleć.