Towarzysz Generał napisał(a):

|
Znasz jakiegoś lepszego polskiego obrońcę, którego mamy szansę wyjąć? Swoją drogą: skąd 5 lat?
|
Jak będziemy rotować obrońcami rok rocznie, wybierając darmowych emerytów lub wypożyczenia to nie będzie stabilizacji. Stąd te "5" lat. Już mamy Czekaja, Nalepę jako rezerwę, ewentualnie Głowacki i Osman i Hujoza więc nie widzę jakiegoś Banasia w Młodej Ekstraklasie.
Banaś miał dobrą rundę, charakter pokazał ale pożyjemy zobaczymy. Pamiętam że Arkadiusz Klimek też miał dobrą rundę w Zagłębiu i nikt o tym nie pamięta. Też był temat transferu. 10 lat temu. Sezonowe ogórki
mamy Osmana, Hujozę, Czekaja, Nalepę prawie mamy Głowę na tak przeciętną ligę wystarczy
"20 milionów nie mamy na transfery" Michał Probierz
Przyjdą ludzie bez nazwisk i dobrze
Problem to celność strzałów defensywnych pomocników, anemiczność skrzydłowych, mało bramek napastników