Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18951
Stary 11.05.2012, 15:22
Za fb TWSD:
Cytat:
W nawiązaniu do poprzedniego wpisu: nim Wisła złożyła wniosek licencyjny poprosiła piłkarzy o podpisanie zgody na zapłatę części pensji nieco później, bodajże do końca maja. Dzięki temu klub dowiódł we wniosku, że nie ma problemów z wypłacalnością. Ale pANOWIE pROFESJONALIŚCI Jaliens, Lamey i Nunez nie podpisali (Nunez w ostatniej chwili wyraził zgodę, ale przelew do niego już poszedł).
Większość zawodników Wisły zdawała sobie sprawę, że klub wymaga od nich czegoś normalnego. Zwłaszcza ci, którzy są w tym klubie od kilku lat i wiedzą, że każda pensja przychodzi co do dnia. Co nie jest normą w 90% klubów naszej ligi.
Potem jeszcze Jaliens śmiał powiedzieć coś takiego: "Z panem Bednarzem rozmawiałem kilka razy, ale nigdy nie usłyszałem od niego, że klub ma kłopoty finansowe". No wcale nie powiedział! Powiedział to wam wszystkim w szatni i poprosił o podpisanie stosownego oświadczenia.
Polonia miała "Klub Kokosa", my nie widzimy innego wyjścia jak "Kew Club" w Wiśle.
Odpowiedz cytując