|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
KOALIK napisał(a): 
|
Po dzisiejszych informacjach chyba żaden kibic Wisły Kraków nie powinien mieć wątpliwości jak oceniać Jaliensa, Lameya i Nuneza. Nie dość, że grali fatalnie (w najlepszym razie słabo przez całą ich przygodę w Wiśle), to ich zachowanie najlepiej świadczy o przyczynach ich gry w Wiśle. Nie mogli poczekać kilkunastu dni, bo im korona by z głowy spadła.
|
a co sie stauo?
|
|