Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18950
Stary 11.05.2012, 15:17
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszych informacjach chyba żaden kibic Wisły Kraków nie powinien mieć wątpliwości jak oceniać Jaliensa, Lameya i Nuneza. Nie dość, że grali fatalnie (w najlepszym razie słabo przez całą ich przygodę w Wiśle), to ich zachowanie najlepiej świadczy o przyczynach ich gry w Wiśle. Nie mogli poczekać kilkunastu dni, bo im korona by z głowy spadła.
a co sie stauo?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując