Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3178
Stary 11.05.2012, 15:11
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Nie zrozumiałeś mnie. Ktoś tam na poprzedniej stronie napisał, że jak będzie Biała Gwiazda na koszulkach, pomimo tego, że jest, to ludzie będą co roku kupować koszulki.

A co do braku wstydu za sektor C? Kwestia gustu.
"Pomimo tego, że jest" -jest na herbie, z którym identyfikują się tacy jak ty.

Oczywiście, że koszulki z Białą Gwiazdą będą się lepiej sprzedawać. A poza tym to będzie powrót do ponad 90- letniej tradycji.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując