vote-for-mikey napisał(a):

Nie zrozumiałeś mnie. Ktoś tam na poprzedniej stronie napisał, że jak będzie Biała Gwiazda na koszulkach, pomimo tego, że jest, to ludzie będą co roku kupować koszulki.
A co do braku wstydu za sektor C? Kwestia gustu.
|
"Pomimo tego, że jest" -jest na herbie, z którym identyfikują się tacy jak ty.
Oczywiście, że koszulki z Białą Gwiazdą będą się lepiej sprzedawać. A poza tym to będzie powrót do ponad 90- letniej tradycji.