Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13512
Stary 11.05.2012, 15:03
Jacha napisał(a):Wyświetl post
Ja na lewą obronę bym wziął Sadloka. Może i drewnowaty ale pokażcie mi jakiegoś innego, dobrego LO w Polsce. A że JW może się wycofać to będzie za grosze.
Tylko że Sadlok nie jest lewym obrońcą tylko stoperem , jak gra na lewej to tak jakby drużyna grała bez zawodnika na tamtej pozycji. Na lewą widziałbym Oleksego z Zawiszy - przyszłość przed chłopakiem
Odpowiedz cytując