Jacha napisał(a):

|
Ja na lewą obronę bym wziął Sadloka. Może i drewnowaty ale pokażcie mi jakiegoś innego, dobrego LO w Polsce. A że JW może się wycofać to będzie za grosze.
|
Tylko że Sadlok nie jest lewym obrońcą tylko stoperem , jak gra na lewej to tak jakby drużyna grała bez zawodnika na tamtej pozycji. Na lewą widziałbym Oleksego z Zawiszy - przyszłość przed chłopakiem
