|
Sami wspieramy obcy kapital kupujac w biedronkach i innych dziadostwach sprowadzane gowno.Po co nam UE jak wszystko mamy ok,tylko ropy i gazu brak.za nasza zywnoscia Europa szaleje,dlaczego teraz trzeba dodawac do tego gowniana chemie,ano dlatego ze łunia.Trzeba kupowac swoje wyroby,wspierac naszych rodzimych producento.Kazdy rzad nas sprzedaje.telekomuna,elektrownie,stocznie,kopalnie itd.
|