archi33 napisał(a):

Dlatego powinniśmy sie wszyscy trzymac razem w imie lepszego jutra w naszym kraju.Niestety polacy to taki narod,ktory sie laczy w czasie tragedi.Potem wszystko wraca do normy taka modlitwa Polaka z "Dnia Świra".
To co obce to chwalimy,a swojego nie chcemy znać.Dlatego taka kondycja naszego państwa,firm.
|
Taka kondycja naszego Państwa i firm jak powiadasz, wynika przede wszystkim z nierównowagi wobec prawa. W naszym Kraju są równi i równiejsi, jak już Ci tutaj wcześniej wspominałem zmienić to chcieli Kaczyńscy i przez to obrywali przez cały okres swoich rządów zarówno od opozycji, jak i od mediów. Zresztą mało tego nawet ci ich koalicjanci (Samoobrona i LPR) ustawiali się często okrakiem, raz będąc po stronie rządu raz po stronie koalicji medialno-platformianej.