|
Dlatego powinniśmy sie wszyscy trzymac razem w imie lepszego jutra w naszym kraju.Niestety polacy to taki narod,ktory sie laczy w czasie tragedi.Potem wszystko wraca do normy taka modlitwa Polaka z "Dnia Świra".
To co obce to chwalimy,a swojego nie chcemy znać.Dlatego taka kondycja naszego państwa,firm.
|