prawda jest taka, ze potrzeba nam koniecznie obroncow bo kazda druzyne zaczyna sie budowac od obrony. Jak grali nasi obroncy dzis? Jak ktos mi mowi ze stoperzy to nei problem to niech spojrzy jacy stoperzy grali w ostatnich 5 meczach... nie problem ?
Konieczny tez jak dla mnie jest tez lewoskrzydlowy bo Kirm to jest porazka i moze dobrze byloby tez prawoskrzydlowego. + Napastnik jako konkurencja dla Genka.
Czyli caly sklad
