Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55313
Stary 11.05.2012, 14:20
Magiera Wiślakiem był tylko w FM2008 wychowanek Gwarka Zabrze, w Wiśle to on spędził góra rok - reszta na wypożyczeniach.

A jednak nie... sezony: 2003/2004, 2004/2005 i pierwsza runda 2007/2008
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 11.05.2012 o godz. 14:30.
.
Odpowiedz cytując