rps16 napisał(a):

|
Jak dla mnie bardzo solidnie to tu wygląda Głowacki, reszta to przeciętny ligowy poziom, ewentualnie Jovanovica mozna traktowac jako zagadke rokujaca na przyszlosc
|
Bunoze tez mozna traktowac jako zagadke, w niektorych meczach gral naprawde dobrze.