|
Górnik na pewno dostanie z odwołania - za duża firma żeby go chcieli udupić jak ŁKS kiedyś.
A tak czy siak to parchy i tak są ostatnie - więc siłą rzeczy ŁKS by się utrzymał a oni i tak polecieli. Albo by weszło więcej drużyn - już mi się to miesza na maksa :/
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|