Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21038
Stary 11.05.2012, 14:01
Górnik na pewno dostanie z odwołania - za duża firma żeby go chcieli udupić jak ŁKS kiedyś.

A tak czy siak to parchy i tak są ostatnie - więc siłą rzeczy ŁKS by się utrzymał a oni i tak polecieli. Albo by weszło więcej drużyn - już mi się to miesza na maksa :/
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując