Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16910
Stary 11.05.2012, 13:55
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Skoro PIS wykonywał obietnice wyborcze dlaczego zrezygnował,dlaczego nie znalazł porządnego koalicjanta,tylko Leppera i Giertycha.Dlaczego ludzie glosowali na peło,jeszcze raz was pytam.
Jarek powiedzial ze nie zostanie plemielem,a zostal.Powiedzial ze nigdy nie wejda w koalicje z Giertychem i Lepperem,a wszedł.Media mi mozg wyprały?Kaczyński broni Tymoszenko,a Sawicka chce skazać?( KORUPCJE TRZEBA TEPIC)Dzis na wiejskiej jest ladny chlew PALIKOT zrewanżował sie za porownanie do hitlera,choc go to nie usprawiedliwia
Słuchaj czy Ty naprawdę myślisz, że ktoś zapomni w jaki sposób doszło do powstania tej koalicji Jak to Platforma nie chciała rozwiązania wówczas Parlamentu i groziła społecznym nieposłuszeństwem w razie rozwiązania Parlamentu i ogłoszenia nowych wyborów. Z kim miał wówczas rządzić w koalicji Kaczyński, skoro w Sejmie poza PO (która ani nie chciała koalicji, ani rozwiązania Parlamentu), PSL-em (któremu proponował koalicję, ale i tak musiałaby do niej wejść jeszcze kolejna partia, PiS i PSL nie miałyby większości) i SLD były jeszcze tylko te dwie partie

Z tego co się orientuję Tymoszenko nikt nie udowodnił korupcji, a Sawickiej tak. Tymoszenko siedzi za podpisanie niekorzystnych (według "sądu") umów dla Ukrainy. Proces Sawickiej toczy się już od 2007 r., a była posłanka PO wciąż jest na wolności (pomimo twardych dowodów). W moim prywatnym odczuciu Kaczyński popełnił błąd wypowiadając popierając polityczny bojkot Ukrainy. Choć niektórzy oceniają Jego posunięcie w kategoriach czysto PR-owych i oceniają to pozytywnie.
Piszesz, że korupcje trzeba tępić i tutaj pełna zgoda, ale jak wobec tego ustosunkujesz się do ostatniego apelu Prezydenta Komorowskiego wobec Ukrainy, aby wycofała ze swojego prawodawstwa możliwość karania polityków za podejmowane decyzje Przecież gdybyśmy u nas coś podobnego stosowali (choć w wydaniu PO właśnie od 5 lat jest to stosowane) nie byłoby możliwości ścigania Lipca, Sawickiej i innych przekrętasów.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 11.05.2012 o godz. 13:57.