serek.c2 napisał(a):

|
Co Tomasz Lipiec? Robił wałki i PiS (czyli partia której Lipiec był członkiem) postawiła mu zarzuty i wykopała ze swoich szeregów. Wyobrażasz sobie taką sytuację w PO?
|
Jeśli chodzi o PO to nic sobie nie potrafię wyobrazic. I wg mnie jest to partia która Polskę rozsprzeda, zresztą w większości przypadków tak będzie, tylko zawsze kto inny będzie miał z tego korzyści.