Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16900
Stary 11.05.2012, 12:57
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie mówił,jak mówił kolega Drozd.PIS obiecywał co innego,robił co innego tak samo jak pelo.Przez 30 mc PIS miał władze nad TVPolityczna,i co nie zdołali otumanić ludzi,aby ich ponownie wybrali.?Skoro dobrze rządzili,to dlaczego zrezygnowali sami?Niktc w tym kraju nie dotrzymal obietnic przedwyborczych i nikt na dzien dzisiejszy nie zasluguje na wotum naszego zaufania.
Jestem wyborcą JKM, na PiS nie głosowałem. Obiektywnie spoglądam na scenę polityczną. Jeśli twierdzisz, że PiS obiecywał co innego a robił co innego chętnie zapoznam się z przykładami.

ps. Nie mierz wszystkich miarą PO - PiS (mimo, że próbowano tą partię przedstawiać jako totalitarną, wprowadzającą państwo policyjne) nie robiło w mediach wody z mózgu wyborcom...