Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16898
Stary 11.05.2012, 12:55
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie mówił,jak mówił kolega Drozd.PIS obiecywał co innego,robił co innego tak samo jak pelo.Przez 30 mc PIS miał władze nad TVPolityczna,i co nie zdołali otumanić ludzi,aby ich ponownie wybrali.?Skoro dobrze rządzili,to dlaczego zrezygnowali sami?Niktc w tym kraju nie dotrzymal obietnic przedwyborczych i nikt na dzien dzisiejszy nie zasluguje na wotum naszego zaufania.
Patrz jakie to subiektywne: moim zdaniem PiS robił dokładnie to co obiecał (walczył z korupcją i układem, podzielił sie z ludźmi efektami wzrostu gospodarczego), z ałożenie chciał przekonywać a nie tumanić (i to być może był błąd ale jeśli chcesz krytykować akurat za to ....), nie zrezygnowali tylko przegrali wybory które sami ogłosili nie mogąc utworzyc w Sejmie większości po ujawnieniu afery korupcyjnej swojego koalicjanta. Z łaski swojej zabieraj głos w swoim imieniu a nie w imieniu wszystkich bo ja naprzykład bynajmniej nie uważam abyś reprezentował moje poglady.