Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16896
Stary 11.05.2012, 12:45
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ale Ty jesteś matołek - nikt nie mówi o krainie "mlekiem i miodem płynącej". Porównując jednak to co było za rządów PiS-u z tym co dzieje się teraz obiektywnie należy przyznać, że za czasów PiS-u sprawy w Polsce szły w dużo lepszym kierunku niż teraz.

Twoja partia rządzi piąty rok - co takiego dobrego przez pół dekady zrobiło dla Państwa PO?

ps. jeśli będziesz uparcie twierdził, że media nie grają roli i nie mają wpływu na decyzje wyborców (a wynika z Twoich słów, że tak właśnie sądzisz) nie pozostanie mi nic innego jak nazwanie Cię idiotą.
Jak nie mówił,jak mówił kolega Drozd.PIS obiecywał co innego,robił co innego tak samo jak pelo.Przez 30 mc PIS miał władze nad TVPolityczna,i co nie zdołali otumanić ludzi,aby ich ponownie wybrali.?Skoro dobrze rządzili,to dlaczego zrezygnowali sami?Niktc w tym kraju nie dotrzymal obietnic przedwyborczych i nikt na dzien dzisiejszy nie zasluguje na wotum naszego zaufania.