Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16893
Stary 11.05.2012, 12:40
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Nie.

skoro za PiS ludziom było tak dobrze, bogacili się, mieli super opiekę medyczną, drogi, super szkoły to zrezygnowali z tego bo Kaczor ma brudne buty i powiedzieli o tym w TVN?
Ale Ty jesteś matołek - nikt nie mówi o krainie "mlekiem i miodem płynącej". Porównując jednak to co było za rządów PiS-u z tym co dzieje się teraz obiektywnie należy przyznać, że za czasów PiS-u sprawy w Polsce szły w dużo lepszym kierunku niż teraz.

Twoja partia rządzi piąty rok - co takiego dobrego przez pół dekady zrobiło dla Państwa PO?

ps. jeśli będziesz uparcie twierdził, że media nie grają roli i nie mają wpływu na decyzje wyborców (a wynika z Twoich słów, że tak właśnie sądzisz) nie pozostanie mi nic innego jak nazwanie Cię idiotą.