Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16887
Stary 11.05.2012, 12:17
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Po trzecie:
Wszelkiej maści szpicle i kolaboranci, zdrajcy i agenci zaczęli trząść portkami. Co pozwala przypuszczać że rozstrzygnięcia nie zostawili wyborcom.

Ciekawe czy głosujący wtedy na cudaka są dziś z siebie zadowoleni. Bo ja sie będę z nich śmiał do grobowej deski.

Na taka odpowiedz czekalemTeraz mi odpowiedz po co Ty,orzeu i wislak mowice ze lemingi albo źle wybrały,albo nie chodzą na wybory i dlatego rządzi peło.Jak to teraz ma się do Twojej odpowiedzi ,z której zrozumiałem ze wybory i tak były ustawione wbrew wyborcom
To doskonaly przykład. Dokładnie tak samo z main streamowymi dziennikarzami . Prawica może mówić tydzień sensowne rzeczy i o ty cisza, nawet nie skomentują. A jak tylko któryś polityk wyjedzie z agentami to od razu "AFERY,PROGRAMY,WYWIADY,OBURZENIE" JACY AGENCI W POLSCE NIE MA AGENTÓW! CO TO JEST WOGÓLE AGENT! TO SKANDAL,POPULIZM,ZAGROZENIE DEMOKRACJI."
Tak to mniej więcej wygląda
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej