Po trzecie:
Wszelkiej maści szpicle i kolaboranci, zdrajcy i agenci zaczęli trząść portkami. Co pozwala przypuszczać że rozstrzygnięcia nie zostawili wyborcom.
Ciekawe czy głosujący wtedy na cudaka są dziś z siebie zadowoleni. Bo ja sie będę z nich śmiał do grobowej deski.

[/QUOTE]
Na taka odpowiedz czekalem

Teraz mi odpowiedz po co Ty,orzeu i wislak mowice ze lemingi albo źle wybrały,albo nie chodzą na wybory i dlatego rządzi peło.Jak to teraz ma się do Twojej odpowiedzi ,z której zrozumiałem ze wybory i tak były ustawione wbrew wyborcom

