Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
16883
11.05.2012, 10:46
Drozd pytam Cie człowieku dlaczego kraina mlekiem i miodem płynąca trwała tylko 30 mc.Skoro ludziom doskwierał dobrobyt,dlaczego poszli glosować na peło?
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33