Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
13500
11.05.2012, 10:30
tomasz_19
napisał(a):
Widziałbym tego zawodnika w Wiśle, podstawowy stoper reprezentacji Japonii, wiąże go jeszcze roczny kontrakt ze spadkowiczem holenderskiej ekstraklasy - VVV Venlo, do wyciągnięcia za rozsądne pieniądze, do tego kontrakt pewnie na poziomie 300 tyś euro jak nie mniej, w Venlo prawdopodobnie wyciągał połowę tego, albo i mniej... zawodnik wart zainteresowania. Można by było w przyszłości zarobić na nim dobre pieniądze...
http://www.transfermarkt.de/de/maya-...ler_81789.html
http://www.youtube.com/watch?v=vssHWEuojxM
a tu co potrafi Japończyk
http://www.youtube.com/watch?v=823UT-wP7WE
- 5 bramek w tym sezonie, a oto jedna z nich... bez komentarza
Ten Yoshida jest wart ze 3mln euro. Honda tez na TM był wyceniany na 1mln a został sprzedany za 6 do CSKA. Teraz jest wyceniany na dwa razy tyle za co został kupiony.
Sancezz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sancezz
Odwiedź stronę domową użytkownika Sancezz!
Znajdź inne posty napisane przez Sancezz