Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13500
Stary 11.05.2012, 10:30
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Widziałbym tego zawodnika w Wiśle, podstawowy stoper reprezentacji Japonii, wiąże go jeszcze roczny kontrakt ze spadkowiczem holenderskiej ekstraklasy - VVV Venlo, do wyciągnięcia za rozsądne pieniądze, do tego kontrakt pewnie na poziomie 300 tyś euro jak nie mniej, w Venlo prawdopodobnie wyciągał połowę tego, albo i mniej... zawodnik wart zainteresowania. Można by było w przyszłości zarobić na nim dobre pieniądze...

http://www.transfermarkt.de/de/maya-...ler_81789.html
http://www.youtube.com/watch?v=vssHWEuojxM a tu co potrafi Japończyk
http://www.youtube.com/watch?v=823UT-wP7WE - 5 bramek w tym sezonie, a oto jedna z nich... bez komentarza
Ten Yoshida jest wart ze 3mln euro. Honda tez na TM był wyceniany na 1mln a został sprzedany za 6 do CSKA. Teraz jest wyceniany na dwa razy tyle za co został kupiony.
Odpowiedz cytując