thechris napisał(a):

|
J.B: Nie wiem ale mają dobre nazwiska i kibole to kupią...i karnety tyż!
|
Odchodząc od tematu zasadności powrotu Glowackiego i Brozka, chce podkreślic co już Westersyl napisał.
Kibole/kibice kupują karnety/bilety i chodzą na mecze. A sympatycy oglądają mecze na sopcascie i w tv.
Jak nie przychodzić regularnie na mecze Wisły, nie dokladasz sie materialnie do tego klubu- to nie masz prawa WYMAGAĆ, aby u nas grali sami mlodzi Lewandowscy, Blaszczykowscy czy Piszczki.
Głowacki sie przyda, Brożek Paweł myśle, ze tez. Ale sadze, ze Brożek strzeli 2 bramy na ME jako rezerwowy i powedruje gdzieś dalej w świat, nas na niego nie będzie stać.
Przychodzcie na mecze, kupujcie karnety, wtedy wymagajcie.