Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13499
Stary 11.05.2012, 10:02
thechris napisał(a):Wyświetl post
J.B: Nie wiem ale mają dobre nazwiska i kibole to kupią...i karnety tyż!
Odchodząc od tematu zasadności powrotu Glowackiego i Brozka, chce podkreślic co już Westersyl napisał.

Kibole/kibice kupują karnety/bilety i chodzą na mecze. A sympatycy oglądają mecze na sopcascie i w tv.
Jak nie przychodzić regularnie na mecze Wisły, nie dokladasz sie materialnie do tego klubu- to nie masz prawa WYMAGAĆ, aby u nas grali sami mlodzi Lewandowscy, Blaszczykowscy czy Piszczki.

Głowacki sie przyda, Brożek Paweł myśle, ze tez. Ale sadze, ze Brożek strzeli 2 bramy na ME jako rezerwowy i powedruje gdzieś dalej w świat, nas na niego nie będzie stać.

Przychodzcie na mecze, kupujcie karnety, wtedy wymagajcie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 11.05.2012 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując