thechris napisał(a):

Co do Głowackiego... sztab medyczny już się cieszy. A w ogóle mamy jeszcze jakieś wolne łóżka na R22?
Co do Brożka to jest niechciany na razie w 2 klubach. Żurawski był niechciany w trzech. Myślę, że jakby Wisła poczekała jeszcze jeden sezon to Brożek do tych trzech dobije.
|
Dla przypomnienia Arkadiusz Głowacki rozegrał zdaniem wikipedi 299 meczów dla Wisły.
W Turcji rozegrał ich 43.
Zapomniałeś dodać że Melikson to parodia piłkarza a Ileiv to serbski Łobodziński, zasadniczo nie różnią się umiejętnościami, mecze Wisły oglądasz na sopie i komentujesz zagrania piłkarzy jeszcze przed końcem 90 minut. Fajnie.