Konflikt tam podobno jest od początku rundy wiosennej, od tych słynnych nagrań Weszło. Doszły do tego niesnaski Lenczyka z "kumatą" częścią kibiców, ale to ciągnie się od meczów z Dundee w LE.
Tutaj masz artykuły z Fana, jak widzi to kibicowska wierchuszka:
http://www.fanslask.fuckpc.com/?p=11198
http://www.fanslask.fuckpc.com/?p=11224
Ploty cały czas chodzą, że zespół ma na trenera wyj..ane, więc tym bardziej trzeba ten tytuł MP docenić.

W każdym razie większość kibiców (tak wnioskuje po dyskusjach na naszych forach) chce Oresta dalej w klubie, nie wiadomo co z piłkarzami będzie. Trener ma jeszcze rok ważny kontrakt i deklarował w wywiadzie dla Radia Wrocław, że chce go wypełnić, wiec spodziewam się raczej zmian w składzie. A przywódcy buntu to podobno Celeban, Mila, Dudek i Spahic.