Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21027
Stary 11.05.2012, 07:25
Konflikt tam podobno jest od początku rundy wiosennej, od tych słynnych nagrań Weszło. Doszły do tego niesnaski Lenczyka z "kumatą" częścią kibiców, ale to ciągnie się od meczów z Dundee w LE.
Tutaj masz artykuły z Fana, jak widzi to kibicowska wierchuszka:

http://www.fanslask.fuckpc.com/?p=11198

http://www.fanslask.fuckpc.com/?p=11224

Ploty cały czas chodzą, że zespół ma na trenera wyj..ane, więc tym bardziej trzeba ten tytuł MP docenić.
W każdym razie większość kibiców (tak wnioskuje po dyskusjach na naszych forach) chce Oresta dalej w klubie, nie wiadomo co z piłkarzami będzie. Trener ma jeszcze rok ważny kontrakt i deklarował w wywiadzie dla Radia Wrocław, że chce go wypełnić, wiec spodziewam się raczej zmian w składzie. A przywódcy buntu to podobno Celeban, Mila, Dudek i Spahic.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując