Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55295
Stary 11.05.2012, 00:27
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Mówisz o mistrzostwie w zeszłym roku.

Przypomne Ci zatem, Maaskant objał zdekompletowaną i rozsprzedaną drużynę, A Stan musiał z łapanki ściągnąć wolnego Branco, bo nie miał kto grać na obronie. Takie są fakty.

A mistrza zapewniliśmy sobie na 4 kolejki przed końcem. Nasza przewaga nad Śląskiem na koniec to 7 pkt.
Życze Probierzowi podobnego "czołgania" z "tańszymi, choć nie gorszymi" i nowym szkieletem.




Tyle, że po każdym zakręcie jesteśmy coraz słabsi. I nie ma żadnych działań, które zapewniły by egzystencję dla Wisły "pocupiałowskiej". A ta ekipa jest szczególnie szkodliwa, bo wprost twierdzi, że nie ma miejsca dla żadnych tego typu działań. I dorabia do tego ideologie, którą jak widać łyka spora część kibiców.
Elefant, nie warto. To jak grochem o ścianę. Jak ktoś pisze że Litex przeszliśmy przypadkiem, to znaczy że przypadkiem włączył mu się komputer, a potem przypadkiem wystukał takiego posta opierając się o klawiaturę.
c.d.n.
Odpowiedz cytując