Elefant napisał(a):

Mówisz o mistrzostwie w zeszłym roku. 
Przypomne Ci zatem, Maaskant objał zdekompletowaną i rozsprzedaną drużynę, A Stan musiał z łapanki ściągnąć wolnego Branco, bo nie miał kto grać na obronie. Takie są fakty.
A mistrza zapewniliśmy sobie na 4 kolejki przed końcem. Nasza przewaga nad Śląskiem na koniec to 7 pkt.
Życze Probierzowi podobnego "czołgania" z "tańszymi, choć nie gorszymi" i nowym szkieletem.
Tyle, że po każdym zakręcie jesteśmy coraz słabsi. I nie ma żadnych działań, które zapewniły by egzystencję dla Wisły "pocupiałowskiej". A ta ekipa jest szczególnie szkodliwa, bo wprost twierdzi, że nie ma miejsca dla żadnych tego typu działań. I dorabia do tego ideologie, którą jak widać łyka spora część kibiców.
|
Elefant, nie warto. To jak grochem o ścianę. Jak ktoś pisze że Litex przeszliśmy przypadkiem, to znaczy że przypadkiem włączył mu się komputer, a potem przypadkiem wystukał takiego posta opierając się o klawiaturę.