Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2975
Stary 10.05.2012, 23:39
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
1.Przyznawać się, kto nie zaznaczył na rozszerzonym angielskim który temat pisał? :]
2. Co za to grozi? Uznają, czy można pożegnać się z punktami?
A trzeba bylo? ja w tym podobnie jak i w zeszlym nic nie zaznaczalem, po prostu zaczalem pisac nawet bez tematu; d
Odpowiedz cytując