Lacrima napisał(a):

1.Przyznawać się, kto nie zaznaczył na rozszerzonym angielskim który temat pisał? :]
2. Co za to grozi? Uznają, czy można pożegnać się z punktami?
|
A trzeba bylo? ja w tym podobnie jak i w zeszlym nic nie zaznaczalem, po prostu zaczalem pisac nawet bez tematu; d