Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3171
Stary 10.05.2012, 22:57
Aha, już widzę jak fanatycy którzy mają problem z wysupłaniem 150 zł na karnet co roku wydają 220 zł na koszulkę, dlatego, że jest na niej Biała Gwiazda bez otoczki.
.
Odpowiedz cytując